כך נראה יום רע

Sunday, 11 March 2007 אין תגובות »

1. 6:45 - נכנס לאוטו בדרך לאוניברסיטה. מסובב את המפתח. האוטו משמיע קליקים אבל לא מניע. לפני שבועיים קרה אותו דבר, והאוטו חזר לפעול אחרי חיבור כבלים, אבל עכשיו אין אף אחד בסביבה, וחוץ מזה נראה שבאמת צריך להחליף את המצבר. אבל עכשיו, חייבים להגיע לאוניברסיטה לשיעור של שמונה, ובשעות כאלה הזמן נגדך וכל דקה הפקקים בדרך רק הולכים וגדלים.
2. 6:50 - רץ למעלה ובודק באינטרנט איזה קוים מגיעים לאוניברסיטה (הפעם האחרונה שהייתי על אוטובוס בארץ היתה לפני 8 שנים, בערך). אחד יצא לפני חמש דקות, והבא רק עוד חצי שעה. אין שום סיכוי שיגיע בזמן לאוניברסיטה, או אפילו שעה לאחר מכן.
3. 6:55 - ביאושי, מזמין מונית.
4. 7:05 - המונית מגיעה. אני בטוח שעם הפקקים שנוצרו ב-20 הדקות האחרונות, אולי אגיע בשניה האחרונה לכיתה.
5. 7:30 - נס, או אולי הגשר החדש בגלילות באמת עוזר. הנסיעה עברה במהירות, אבל אני פחות 100 שקל.
6. 10:05 - אין ממש זמן לאכול משהו אמיתי היום עד הערב, אז הולכים למכונה. המכונה מסרבת לקחת מטבעות. המכונה בבניין הסמוך לא מוציאה את מה שאני רוצה (המגש נתקע בפנים), אבל לפחות מחזירה לי את הכסף. בסופו של דבר אני רץ חצי אוניברסיטה למצוא אחת שפועלת.
7. 1:45 - השיעור האחרון מסתיים, ואני חייב לרוץ לעבודה. הפעם בדקתי מראש בהפסקה איזה אוטובוס צריך לקחת. מאסף דרך הרצליה, אבל מה לעשות. האתר אמר שהאוטובוס מגיע בערך ב-2:00.
8. 2:15 - האוטובוס מגיע. אין מיזוג. נסיון לנצל את המצב ולקרוא קצת מזכיר לי כמה שזה רעיון גרוע ברכב נוסע.
9. 3:00 - רעננה. אני מנסה לשדל מישהו מחברי למשרד לבוא לאסוף אותי, אבל כולם בישיבות. מתחיל ללכת ברגל (ביום שמש עם תיק גב כבד) לכיוון איזור התעשיה.
10. 3:20 - בפתח המשרד אני נזכר שכרטיס העובד באוטו, בבית. צריך להכין כרטיס זמני, וצריך לזכור להחזיר אותו מחר בבוקר.
11. 3:30 - סוף סוף מזגן. הטלפון המתוחכם מראה לא מעט שיחות שלא נענו מזה שקבעתי איתו פגישה ל-2:30…

אבל לא הכל רע. הצלחתי לשמח בחורה שאני מאוד מחבב עם מתנת יום הולדת מוצלחת, ובערב החברה לוקחת אותי ועוד כ-20 מחברי לעבודה למסעדת יוקרה כתגמול על פרויקט שהסתיים בהצלחה.

איכס, מאיפה הגיעה לפוסט הזה אופטימיות?

FireStats icon ‏מריץ FireStats‏